עכשיו זה הזמן להשקיע בנדל"ן בארה"ב !
הצטרפו גם אתם להצלחה הגדולה !
10% תשואה ויותר ועליית ערך משמעותית בעתיד !
השקיעו היום בהזדמנויות נדל"ן חמות ותרוויחו !


One Florida Realty הינה חברה אמריקאית הפועלת בתחום הנדל"ן בפלורידה ובעיקר באזור הדרום מזרחי של המדינה בערים מיאמי ופורט לוטרדייל. למנהל החברה אלי זמיר ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום הנדל"ן בארה"ב.


איזורי פעילות והתמחות

החברה פועלת בתחום של איתור נכסים מניבים עבור משקיעים בארץ ובאירופה, ניהול הכולל: תחזוקת שוטפת של הנכסים וכן טיפול ומציאת דיירים. לחברה היכולת לאתר את הנכסים הטובים ביותר באזור מיאמי ופורט לאודרדייל בפלורידה. נכסים בעלי תשואה שוטפת גבוהה - דו ספרתית וכן פוטנציאל לעליית ערך משמעותית בעתיד.  כיום מנהלת החברה למעלה מ - 300 יחידות דיור עבור משקיעים זרים בעיקר ישראלים, בהצלחה מרובה.

דורון דפנא

דורון - מנהל את פעילות One Florida Realty בישראל. היה שנים רבות סמנכ"ל חברת דן אנד ברדסטריט ישראל ומנהל בכיר של החברה באיטליה ובאירופה. כמו כן היה מנכ"ל חברת ההייטק אינטרוויז ישראל והוביל את תחום השיווק והמכירות באירופה ואסיה. החברה נמכרה לענק האמריקאי AT&T. עוסק בנדל"ן בארה"ב 8 שנים. כיום לאחר חזרתו לישראל, מייצג את החברה אל מול משקיעים פרטיים בישראל ובאירופה. השירות כולל: חיפוש ומציאת הנכס המניב הטוב ביותר למשקיע תחת מגבלת ההון העצמי שלו. ליווי מלא של המשקיע בתהליך בדיקת הנכס עד לקבלת בעלות מלאה וכן קשר שוטף עם המשקיעים במהלך אחזקת הנכס כולל מכירתו בעתיד כשידרש.

מלאו את הטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם
 
   
רוצה לפרסם בגוגל ?